Techniki grzewcze

Ogrzewanie Podłogowe

Maksymalny komfort cieplny. Równomierne rozprowadzanie ciepła po całym domu lub mieszkaniu. Doskonałe rozwiązanie dla wielu pomieszczeń, wyróżniające się ogromną wydajnością i bezawaryjnością. Dużym atutem jest również brak konieczności bieżącej obsługi i konserwacji elementów.

Pompy Ciepła

Efektywne, a jednocześnie ekologiczne pompy ciepła. Ich praca opiera się na odnawialnych, naturalnych źródłach energii, a więc wykorzystaniu wody, powietrza i ciepła pochodzącego z ziemi.

Kurtyny Powietrzne

Rozwiązanie przeznaczone dla galerii handlowych, biurowców, jak również obiektów przemysłowych i rolniczych. Kurtyna powietrzna pozwala stworzyć niewidoczną barierę, pozwalającą na regulację temperatury i utrzymywanie ciepła wewnątrz budynku.

Ogrzewanie Podjazdów

Systemy pozwalające na utrzymanie bezpiecznej nawierzchni przed garażem czy parkingiem, przede wszystkim zimą i jesienią. Ogrzewanie podjazdów to rozwiązanie, które eliminuje ryzyko powstawania lodu i zalegania śniegu oraz wszelkich związanych z nimi trudności i zagrożeń.

Ogrzewanie Rynien

Stosunkowo nowe, ale zdobywające ogromną popularność rozwiązanie, jakim bez wątpienia jest ogrzewanie rynien pozwala ochronić samą rynnę przed działaniem zamarzniętej wody. To również sposób na skuteczne odwodnienie dachu.

Jesteśmy bezpośrednim dystrybutorem nowoczesnych urządzeń. Wśród nich znajduje się elektryczne ogrzewanie podłogowe i maty grzewcze, nowoczesne kurtyny powietrzne, pompy ciepła. Oferujemy także produkty pozwalające na skuteczne ogrzewanie podjazdów czy rynien.
Korzystając z naszych usług zyskują Państwo profesjonalne doradztwo, asystę przy doborze odpowiednich urządzeń, a także montaż i uruchomienie wszystkich elementów grzewczych.
Najwyższą jakość naszych usług i sprzedawanych produktów potwierdzają liczne autoryzacje oraz certyfikaty otrzymane bezpośrednio od takich producentów jak Mitsubishi, AEG czy LG. Zapraszamy do współpracy.

Mogą Państwo liczyć na naszą wiedzę, bogate doświadczenie, a także fachowe podejście do realizacji każdej inwestycji.

O NAS

Dostarczamy nowoczesne technologie, innowacyjne rozwiązania, pozwalające ograniczyć zużycie energii. Systemy oparte na odnawialnych źródłach energii.

Na co stawiamy?
Filarem naszej działalności jest kapitał ludzki. To ludzie zapewniają dynamiczny rozwój i dbają o wizerunek rynkowy naszej organizacji. W kontaktach z naszymi klientami kierujemy się:

  • rzetelnością;
  • lojalnością;
  • pełnym zaufaniem;
  • profesjonalizmem.

Informujemy, iż jesteśmy udziałowcem Grupy Zakupowej INTER ELEKTRO przez co mamy dostęp do każdego producenta na świecie!

Jesteśmy w branży od 2005 roku, zaufaj nam!

Kraków

ul. Kąpielowa 10, 30-434 Kraków

tel. (+48 12) 264 10 10 biuro@ekopolska.eu

Skawina

ul. Kopernika 9A, 32-050 Skawina
tel./fax 12 291 21 08 skawina@ekopolska.eu

Skontaktuj się

ze specjalistami EKO-POLSKA