FOTOWOLTAIKA - DLA DOMU

FOTOWOLTAIKA - DLA DOMU

Jeżeli posiadasz dom i chcesz szybko obniżyć rachunki za prąd do około 15 zł/mc to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość – nie mogłeś lepiej trafić! Pieniądze wydawaj na przyjemności, nie na wysokie rachunki za prąd i ciepło.

OBSŁUGA PREMIUM!

Klient jest naszym najważniejszym partnerem, dlatego troska o jego satysfakcję jest dla nas priorytetem.  Standardy na rynku OZE ciągle się podnoszą i nie chodzi tylko o technologię, ale i obsługę klienta. Naszym celem jest ciągłe polepszanie jakości i weryfikacja naszej pracy, dlatego od samego początku nasz klient objęty jest obsługą premium. Na czym ona polega?

Stawiamy na kompleksowość!
Co oznacza posiadać obsługę premium? To kompleksowa obsługa Klienta, którą rozpoczynamy już na etapie projektowania instalacji. Na początek zadbamy o to, by instalacja fotowoltaiczna w pełni zaspokajała zapotrzebowanie Twojego gospodarstwa domowego, przeanalizujemy Twoje rachunki, przygotujemy projekt i zaplanujemy wykonanie niezbędnych prac. Po wykonaniu montażu załatwimy za Ciebie zgłoszenie instalacji do zakładu energetycznego. Panele fotowoltaiczne zostały zamontowane, wszelkie formalności załatwione, tutaj moglibyśmy zakończyć naszą współpracę. Wiemy, że instalacja fotowoltaiczna to inwestycja na lata, dlatego dobrze mieć także opieka posprzedażowa.

Premium po montażu
Zaraz po montażu poinformujemy Cię o zgłoszeniu Twojej instalacji do zakładu energetycznego. Po maksymalnie 30 dniach skontaktujemy się z Tobą, aby upewnić się, że licznik został wymieniony na dwukierunkowy i wszystko działa jak powinno. By Twoje rachunki były jak najniższe, a obsługa i funkcjonowanie instalacji była dla Ciebie jasna. Gdy tylko otrzymasz pierwszy rachunek, sprawdzimy czy jesteś zadowolony. Zweryfikujemy Twoją fakturę za prąd i pomożemy przy wyborze taryfy na korzystniejszą, jeśli okaże się, że aktualna jest niedopasowana do Twojego harmonogramu zużycia.

Opieka posprzedażowa dla Twojej wygody
Jeśli po montażu i podłączeniu instalacji do sieci, będziesz mieć jakiekolwiek pytania lub wątpliwości odnośnie jej działania, do Twoich usług jest zawsze nasze Biuro Obsługi Klienta. Pamiętaj, że Twoja instalacja jest objęta Gwarancją. Jeśli cokolwiek wymagałoby sprawdzenia, nasi serwisanci mogą zweryfikować poprawność działania instalacji.

Obsługa premium to ciągły rozwój naszych usług
Chcemy ciągle podnosić jakość obsługi, by jak najlepiej dopasować się do potrzeb naszego Klienta. Zdajemy sobie sprawę z tego, że pewne rzeczy mogą wymagać poprawy czy uproszczenia. Dlatego stale sprawdzamy wdrożone przez siebie rozwiązania. Chcąc wzbogacić swoje doświadczenie zapytamy Cię o to jak oceniasz cały proces – od pierwszego kontaktu, aż po opiekę posprzedażową.

Prawie cała Polska ma korzystne warunki do oszczędzania dzięki panelom fotowoltaicznym

Skorzystaj z ulgi podatkowej

Na czym polega ulga termodernizacyjna?

Głównym celem wprowadzenia przez Państwo ulgi termomodernizacyjnej i wsparcia w postaci dofinansowania Mój Prąd, jest poprawa jakości powietrza. Ulga termomodernizacyjna umożliwia odliczenie od podatku kwoty wydatków poniesionych na realizację prac termomodernizacyjnych w domu jednorodzinnym – czyli związanych z wymianą źródeł ciepła starej generacji oraz termoizolacją.

Z ulgi mogą skorzystać osoby, które rozliczają swoje dochody według skali podatkowej lub stosujący jednolitą stawkę 19 %, a także osoby płacące ryczałt od przychodów ewidencjonowanych. Ulga termomodernizacyjna dotyczy wyłącznie wydatków poniesionych przez podatnika będącego właścicielem lub współwłaścicielem budynku mieszkalnego jednorodzinnego pod warunkiem, że przedsięwzięcie termomodernizacyjne w tym budynku zostanie zakończone w okresie 3 kolejnych lat, licząc od końca roku podatkowego, w którym poniesiono pierwszy wydatek. Jako dom jednorodzinny rozumiemy budynek wolno stojący, albo w zabudowie bliźniaczej, szeregowej lub grupowej, służący zaspokajaniu potrzeb mieszkaniowych, stanowiący konstrukcyjnie samodzielną całość. Dopuszcza się wydzielenie do dwóch lokali mieszkalnych albo jednego lokalu mieszkalnego i lokalu użytkowego o powierzchni całkowitej nieprzekraczającej 30% powierzchni domu. Budynek musi spełnić tę definicję najpóźniej w dniu dokonania odliczenia.

Naszym klientom oferujemy pomoc w uzyskaniu wszelkiego rodzaju dotacji oraz ulg.

Poznaj proces inwestycji

1.Bezpłatna wycena

Pierwszym krokiem będzie poznanie Państwa zapotrzebowania na prąd i określenie mocy instalacji, tak aby inwestycja zwróciła się Państwu w przeciągu kilku lat.

2. Twoja decyzja

My przygotujemy najlepsze rozwiązanie dla Państwa domu, ale to do Państwa należy decyzja.

3. Projekt

Po zaakceptowaniu projektu, przechodzimy do transportu materiałów i zgłoszenia Państwa do zakładu energetycznego, aby parę dni po montażu zakład wymienił Państwu licznik.

4. Profesjonalny i ekspresowy montaż!

Państwa instalacja zostanie wykonana przez naszych certyfikowanych instalatorów. Przed i po montażu wykonamy dokumentację techniczną i fotograficzną. Na koniec zostaną przekazane Państwu dokumenty i gwarancje. Termin montażu ustalamy z Państwem indywidualnie.

5. Wspólne wypełnianie wniosków o dotacje

Pomożemy wypełnić wnioski o dotację, abyście Państwo dostali ją ekspresowo.

6. Posiadasz już swoją elektrownię, więc chroni Cię ona przed przyszłymi podwyżkami prądu!

Pytania

Dlaczego warto nas wybrać?

Jesteśmy w branży już 15 lat, mamy główną siedzibę w Krakowie, nasi klienci posiadają obsługę premium. Zrobimy wszystko za Ciebie. Ponadto, wszystkie materiały są certyfikowane i kupowane z Polski. W razie awarii przyjedziemy i rozwiążemy problem.
Stosujemy tylko moduły wysokiej jakości, oparte na technologi ogniw połówkowych half cut.

Po jakim czasie od momentu umowy zostanie wykonany montaż?

Posiadamy swoje ekipy, jesteśmy w stanie wykonać montaż wraz ze zgłoszeniem energetycznym w ciągu 7 dni. Wniosek do programu Mój Prąd zostanie zrealizowany w ciągu 7 dni od dostarczenia przez Państwa kompletu dokumentów.

Jakie panele fotowoltaiczne oferujemy?

Naszymi głównymi modułami są moduły monokrystaliczne JINKO, Longi Solar, JASOLAR oraz SHARP w technologii half-cut.

Gdzie można zrealizować umowę?

Zapraszamy do naszej głównej siedziby w Krakowie, ul. Kąpielowa 10, 30-434 Kraków lub kontakt do naszych handlowców pod numerem infolinii 12 264 10 11 lub pod adresem mailowym fotowoltaika@ekopolska.eu.

Czym są ogniwa fotowoltaiczne?

Ogniwa fotowoltaiczne to płytki krzemowe, które zamieniają promienie światła na energię elektryczną. Krzem – mały pierwiastek o dużej mocy, zbiera i przetwarza promienie światła z całej powierzchni paneli.

Ile energii produkują panele fotowoltaiczne?

Roczny uzysk energii to 1000 kWh z 1 kWp, ale wiele zależy od umiejscowienia i nasłonecznienia paneli.

Jak promienie słońca zamieniają się w energię?

Promienie słoneczne padają na płytki krzemowe znajdujące się na Twoich panelach słonecznych i są przekształcane na energię. Najnowocześniejsze urządzenia techniczne (inwertery) zamieniają ją w prąd dla Twojej rodziny!

Jak magazynować energię?

Najlepszym i najbardziej opłacalnym magazynem energii jest sieć elektroenergetyczna. Nadwyżka wyprodukowanej przez Ciebie energii trafia właśnie do niej. Dzięki aktualnym zasadom rozliczeń energii w razie potrzeby możesz odebrać z niej swój prąd w 80% za darmo. Dzięki dwukierunkowemu licznikowi wiesz, ile oszczędzasz.

Co się dzieje jeśli nie ma słońca?

Panele produkują energię nawet w pochmurne i deszczowe dni, jednak twoja instalacja fotowoltaiczna jest najbardziej wydajna w słoneczne dni.

Co się dzieje z energią, której nie wykorzystam?

Energia wraca do sieci – Twojego naturalnego akumulatora. W razie potrzeby możesz odebrać z niej swój prąd aż w 80% za darmo. Dzięki dwukierunkowemu licznikowi wiesz, ile oszczędzasz. Z domową instalacją fotowoltaiczną wspierasz ochronę środowiska naturalnego, zmniejszając udział energii np. z kopalni węglowych.

Czy panele fotowoltaiczne produkują energię w zimie?

Panele produkują energię cały rok, niezależnie od pogody. Jak podaje Greenpeace, w czasie krótszym niż 30 minut słońce dostarcza na naszą planetę więcej energii, niż wynosi jej konsumpcja w ciągu całego roku. Pokrycie panelami fotowoltaicznymi fragmentu Sahary wielkości województwa dolnośląskiego zaspokoiłoby potrzeby energetyczne całej Europy.

Nastąpiła przerwa w dostawie energii elektrycznej, czy moja instalacja działa i produkuje prąd?

Twoja instalacja fotowoltaiczna jest podłączona do sieci energetycznej, do której oddaje nadwyżkę wyprodukowanego prądu. Ze względów bezpieczeństwa, gdy jest przerwa w dostawie energii elektrycznej, inwerter (falownik) wyłącza instalację i hamuje produkcję. Gdyby tak się nie stało, a w pobliżu Twojego domu trwałyby prace serwisowe sieci, istniałoby ryzyko porażenia prądem.

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ? NIC PROSTRZEGO

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU! Z CHĘCIĄ POMOŻEMY W DOBORZE ODPOWIEDNIEGO ROZWIĄZANIA DO TWOICH POTRZEB!

POŻEGNAJ RACHUNKI – UWOLNIJ MARZENIA!

 

ODDZIAŁY
ul. Kąpielowa 10, 30-434 Kraków | ul. Kopernika 9A, 32-050 Skawina

INFOLINIA FOTOWOLTAICZNA
12 264 10 11

KONTAKT MAILOWY
fotowoltaika@ekopolska.eu

FORMULARZ KONTAKTOWY

 

Polityka prywatności

Regulamin