FOTOWOLTAIKA - DLA DOMU

FOTOWOLTAIKA - DLA DOMU

Jeżeli posiadasz dom i chcesz szybko obniżyć rachunki za prąd do około 15 zł to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość – nie mogłeś lepiej trafić! Pieniądze wydawaj na przyjemnośći, nie na wysokie rachunki za prąd i ciepło.

OBSŁUGA PREMIUM!

Klient jest naszym najważniejszym partnerem, dlatego troska o jego satysfakcję jest dla nas priorytetem.  Standardy na rynku OZE ciągle się podnoszą i nie chodzi tylko o technologię, ale i obsługę klienta. Naszym celem jest ciągłe polepszanie jakości i weryfikacja naszej pracy dlatego od samego nasz klient ma obsługę premium. Na czym ona polega?
Stawiamy na kompleksowość!
Co oznacza posiadać obsługę premium? To kompleksowa obsługa Klienta, którą rozpoczynamy już na etapie projektowania instalacji. Na początek zadbamy o to, by instalacja fotowoltaiczna w pełni zaspokajała zapotrzebowanie Twojego gospodarstwa domowego, przeanalizujemy Twoje rachunki, przygotujemy projekt i zaplanujemy wykonanie niezbędnych prac. Po wykonaniu montażu załatwimy za Ciebie zgłoszenie instalacji do zakładu energetycznego. Panele fotowoltaiczne zostały zamontowane, wszelkie formalności załatwione, tutaj moglibyśmy zakończyć naszą współpracę. Wiemy, że instalacja fotowoltaiczna to inwestycja na lata, dlatego dobrze mieć także opieka posprzedażowa.
Premium po montażu
Zaraz po montażu poinformujemy Cię o zgłoszeniu Twojej instalacji do zakładu energetycznego. Po maksymalnie 30 dniach skontaktujemy się z Tobą, aby upewnić się, że licznik został wymieniony na dwukierunkowy i wszystko działa jak powinno. By Twoje rachunki były jak najniższe, a obsługa i funkcjonowanie instalacji była dla Ciebie jasna, gdy tylko otrzymasz pierwszy rachunek, sprawdzimy czy jesteś zadowolony. Zweryfikujemy Twoją fakturę za prąd i pomożemy przy wyborze taryfy na korzystniejszą, jeśli okaże się, że aktualna jest niedopasowana do Twojego harmonogramu zużycia.
Opieka posprzedażowa dla Twojej wygody
Jeśli po montażu i podłączeniu instalacji do sieci, będziesz mieć jakiekolwiek pytania lub wątpliwości odnośnie jej działania, do Twoich usług jest zawsze nasze Biuro Obsługi Klienta. Pamiętaj, że Twoja instalacja jest objęta Gwarancją jeśli cokolwiek wymagałoby sprawdzenia, nasi serwisanci mogą zweryfikować poprawność działania instalacji.
Obsługa premium to ciągły rozwój naszych usług
Chcemy ciągle podnosić jakość obsługi, by jak najlepiej dopasować się do potrzeb naszego Klienta. Zdajemy sobie sprawę z tego, że pewne rzeczy mogą wymagać poprawy czy uproszczenia. Dlatego stale sprawdzamy wdrożone przez siebie rozwiązania. Chcąc wzbogacić swoje doświadczenie zapytamy Cię o to jak oceniasz cały proces – od pierwszego kontaktu, aż po opiekę posprzedażową.

Prawie cała Polska ma korzystne warunki do oszczędzania dzięki panelom fotowoltaicznym

Uzyskaj dotację 5000zł – “Mój Prąd”

Program „Mój prąd”, czyli dotacje do fotowoltaiki mają zwiększyć liczbę instalacji słonecznych na dachach polskich domów o blisko 200 tysięcy – szacują ministerstwa środowiska i energii, które ogłosiły program 23 lipca 2019 roku. Zrealizowane od tego dnia przez osoby fizyczne instalacje słoneczne mogą liczyć na dotację w wysokości do 5000 zł.

Zwrot do 50% kosztów inwestycji, maksymalnie 5000 zł na instalację.

Dotacja jest zwolniona z podatku PIT.

Koszty inwestycji, które nie zostały pokryte wsparciem
możesz odliczyć od podatku (ulga termomodernizacyjna).

Poznaj proces inwestycji

1.Bezpłatna wycena

Pierwszym krokiem będzie poznanie twojego zapotrzebowania na prąd i jej określenie co do mocy, tak aby inwestycja zwróciła ci się w przeciągu kilku lat.

2. Twoja decyzja

My przygotujemy najlepsze rozwiązanie dla twojego domu, ale to do ciebie należy decyzja.

3. Projekt

Po zaakceptowaniu projektu, przechodzimy do transportu materiałów i zgłoszenia Państwa do zakładu, aby parę dni po montażu zakład wymienił Państwu licznik.

4. Profesjonalny i ekspresowy montaż nawet w 7 dni!

Twoja instalacja zostanie wykonana przez certyfikowanych naszych instalatorów, przed i po wykonamy dokumentację techniczną i fotograficzną. Po montażu zostaną przekazane Państwu dokumenty,gwarancje.

5. Wspólne wypełnianie dotacji

Wspólnie pomożemy wypełnić dotację abyście Państwo ekspresowo ją dostali.

6. Posiadasz już swoją elektrownię, więc chroni Cię ona przed przyszłymi podwyżkami prądu!

Pytania

Dlaczego nas wybierzesz?

Jesteśmy w branży już 15 lat, mamy główną siedzibę w Krakowie, nasi klienci posiadają obsługę premium. Zrobimy wszystko za Ciebie. Ponadto, wszystkie materiały są certyfikowane i kupowane z Polski. W razie awarii przyjedziemy i rozwiążemy problem.
Stosujemy tylko moduły wysokiej jakości, oparte na technologi ogniw połówkowych half cut 335W, 340W,370W

Po jakim czasie od momentu umowy zostanie wykonany montaż?

Posiadamy swoje ekipy, jesteśmy w stanie wykonać montaż wraz ze zgłoszeniem energetycznym w ciągu 7 dni. Wniosek programu mój prąd zostanie zrealizowany w ciągu 7 dni od dostarczenia przez Państwa kompletu dokumentów.

Jakie panele fotowoltaiczne oferujemy?

Naszymi głównymi modułami są moduły monokrystaliczne JASOLAR, SHARP, w technologii half-cut 340W

Gdzie można zrealizować umowę?

Zapraszamy do naszej głównej siedziby w Krakowie, ul kąpielowa 10, 30-434 Kraków lub kontakt do naszych handlowców pod numerem infolinii 12 264 10 11. Również pod adresem mailowym fotowoltaika@ekopolska.eu

Czym są ogniwa fotowoltaiczne?

Ogniwa fotowoltaiczne to płytki krzemowe, które zamieniają promienie światła na energię elektryczną. Krzem – mały pierwiastek o dużej mocy, zbiera i przetwarza promienie światła z całej powierzchni paneli.

Ile energii produkują panele fotowoltaiczne?

Roczny uzysk energii to 1000 kWh z 1 kWp, ale wiele zależy od umiejscowienia i nasłonecznienia paneli.

Jak promienie słońca zamieniają się w energię?

Promienie słoneczne padają na płytki krzemowe znajdujące się na Twoich panelach słonecznych i są przekształcane na energię. Najnowocześniejsze urządzenia techniczne (inwertery) zamieniają ją w prąd dla Twojej rodziny!

Jak magazynować energię?

Najlepszym i najbardziej opłacalnym magazynem energii jest sieć elektroenergetyczna. Nadwyżka wyprodukowanej przez Ciebie energii trafia właśnie do niej. Dzięki aktualnym zasadom rozliczeń energii w razie potrzeby możesz odebrać z niej swój prąd w 80% za darmo. Dzięki dwukierunkowemu licznikowi wiesz, ile oszczędzasz.

Co się dzieje jeśli nie ma słońca?

Panele produkują energię nawet w pochmurne i deszczowe dni, jednak twoja instalacja fotowoltaiczna jest najbardziej wydajna w słoneczne dni.

Co się dzieje z energią, której nie wykorzystam?

Energia wraca do sieci – Twojego naturalnego akumulatora. W razie potrzeby możesz odebrać z niej aż swój prąd w 80% za darmo. Dzięki dwukierunkowemu licznikowi wiesz, ile oszczędzasz. Z domową instalacją fotowoltaiczną wspierasz ochronę środowiska naturalnego, zmniejszając udział energii np. z kopalni węglowych.

Czy panele fotowoltaiczne produkują energię w zimie?

Panele produkują energię cały rok, niezależnie od pogody. Jak podaje Greenpeace, w czasie krótszym niż 30 minut słońce dostarcza na naszą planetę więcej energii, niż wynosi jej konsumpcja w ciągu całego roku. Pokrycie panelami fotowoltaicznymi fragmentu Sahary wielkości województwa dolnośląskiego zaspokoiłoby potrzeby energetyczne całej Europy.

Nastąpiła przerwa w dostawie energii elektrycznej, czy moja instalacja działa i produkuje prąd?

Twoja instalacja fotowoltaiczna jest podłączona do sieci energetycznej, do której oddaje nadwyżkę wyprodukowanego prądu. Ze względów bezpieczeństwa, gdy jest przerwa w dostawie energii elektrycznej, inwerter (falownik) wyłącza instalację i hamuje produkcję. Gdyby tak się nie stało, a w pobliżu Twojego domu trwałyby prace serwisowe sieci, istniałoby ryzyko porażenia prądem.

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ? NIC PROSTRZEGO

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU! Z CHĘCIĄ POMOŻEMY W DOBORZE ODPOWIEDNIEGO ROZWIĄZANIA DO TWOICH POTRZEB!

POŻEGNAJ RACHUNKI – UWOLNIJ MARZENIA!

KRAKÓW lub SKAWINA

Ul. kąpielowa 10, 30-434 Kraków

U. Kopernika 9A, 32-050 Skawina

INFOLINIA FOTOWOLTAICZNA
12 264 10 11

Kontakt Mailowy

fotowoltaika@ekopolska.eu

 

Polityka prywatności